Dodano: 2019-09-22 08:37:37

Gminne obchody Dnia Strażaka i poświęcenie nowego pojazdu w Siedliskach

W niedzielę tj. 12.05.2019r. nasi druhowie wraz z pocztem sztandarowym brali udział w Gminnych obchodach z okazji Dnia Strażaka oraz poświęcenia nowego pojazdu gaśniczego MAN sąsiedniej jednostki OSP KSRG Siedliska Tuchowskie . W uroczystościach brały udział wszystkie jednostki OSP z terenu naszej Gminy, Parafialna orkiestra dęta z Siedlisk oraz zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych i goście. Odchody zostały rozpoczęte przemarszem Parafialnej orkiestry z pocztami sztandarowymi wszystkich OSP z pod budynku miejscowej jednostki do Kościoła pw. Chrystusa Króla w Siedliskach gdzie odbyła się uroczysta msza święta a następnie uroczystości z poświeceniem pojazdu na boisku sportowym za budynkiem OSP.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i za wspólne świętowanie.